Facebook
Aktualności
Kalendarz ma charakter poglądowy - prosimy o upewnienie się czy termin jest dostępny
Wybierz rok
2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022
- brak terminu
- wstępna rezerwacja
MANAGER | EWA CHOCHÓŁ
Termin jest wolny? To wspaniale! W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o telefon:
509 259 903
wyślij e-mail
Aktualności
KALENDARZ
SPRAWDŹ TERMIN

Przypominamy o możliwości sprawdzenia dostępnych terminów na naszej stronie internetowej 

LINK --> KALENDARZ

Kliknij w link i sprawdź czy twoja wymarzona data jest jeszcze dostępna !

więcej
NOWE MENU
JUŻ DOSTĘPNE

Wszystkie pary, które mają u nas rezerwację w 2018 r. prosimy o nadsyłanie adresów e-mail wraz z datą przyjęcia. Do wszystkich tych osób prześlemy nasz nowy jadłospis obowiązujący w sezonie 2018. Adres skrzynki można wysłać na nr tel.: 509 259 903 lub korzystając z maila : kontakt@mogielica.com

więcej
ZWOLNIŁ SIĘ TERMIN
01.05.2018 R.

Zwolnił się termin 01.05.2018r. -wspaniała data na przyjęcie weselne.Oferujemy pełną zaangażowania pomoc w organizacji niezbędnych spraw oraz rabat cenowy. Do odsprzedania rezerwacja zespołu oraz fotografa. Zapraszamy! 

więcej
NOWE MENU
już niebawem!

Wszystkie Pary, planujące wesele w 2018 roku zapraszamy po wznowione menu z początkiem kwietnia. W okresie postu przygotujemy dla Was zupełnie nowe propozycje. Menu w wersji elektronicznej  wyślemy na Państwa skrzynki mailowe po wcześniejszym podaniu adresu. Przypominamy, iż ustalenie menu następuje dopiero ok. miesiąc przed data przyjęcia. Nie ma potrzeby robić tego wcześniej. 

więcej
Nowa strona

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną internetową. Już wkrótce informacje na temat dostępnych terminów będzie można łatwo znaleźć w naszym kalendarzu. Zapraszamy! wolne terminy 

więcej

OGRÓD

Do waszej dyspozycji oddajemy pokaźną sferę zieleni - ogród nad rzeką oraz taras widokowy na dachu budynku. Ogród zachwyci Was roślinnością i bajecznym oświetleniem. Wasi Goście będą pod wrażeniem zewnętrznej altany, która z powodzeniem może zostać wykorzystana na przyjęcia w stylu garden party. Molo i efektownie podświetlona fontanna w letnie, upalne dni dadzą odrobinę wytchnienia. 

Również nasi najmniejsi Goście będą usatysfakcjonowani, przygotowaliśmy dla nich domek na drzewie, zjeżdżalnie oraz huśtawki . Wszystko po to by aktywnie mogli spędzać czas na świeżym powietrzu, dając rodzicom odrobinę odpoczynku. Niewątpliwą gratką dla dzieciaków będzie byk-rodeo, największa gwiazda naszych kinder-bali. Sceneria tarasu i ogrodu będzie także doskonałym tłem dla ślubnej sesji fotograficznej. 

Napisz
Chcesz uzyskać więcej informacji o naszym menu, atrakcjach lub po prostu znasz termin swojego ślubu i chcesz zapytać o szczegóły? Napisz do mnie lub zadzwoń. Odpowiem bardzo szybko i pomogę Ci w realizacji Twojego wymarzonego ślubu.
MANAGER | EWA CHOCHÓŁ